2 Vrijwilligers gezocht voor project Muziek bij de buren in de Weide/ Erflanden/ Nijstad!

 

Na twee succesvolle jaren bij het huiskamerfestival Zuidwolde, gaan we nu op eigen benen staan! In 2025 willen we Muziek bij de buren organiseren in de Weide/ Erflanden/Nijstad! En daar hebben we jouw hulp bij nodig! Wij zijn al bezig met de voorbereidingen, hulp is welkom!

 

Social media

Ben jij handig met social media, creatief met tekst (denk aan bandjes voorstellen op socials met biografie en bandfoto) en vind je het leuk om online platforms te beheren?

 

Tekstschrijvers

Als tekstschrijver voor muziek bij de buren verzorg jij de nieuwsbrieven richting de deelnemende bands en huiskamers, Kijk je mee met social media en ben je alert op alle tekst die naar buiten gaat rondom het festival.

 

Klinkt dit jou als muziek in de oren? Dan zoeken we jou!

 

Ons team bestaat uit enthousiaste buurtbewoners en medewerkers van diverse organisaties in de Weide. Samen werken we aan het realiseren van dit project, met als doel bewoners dmv muziek met elkaar te verbinden. En dat in je eigen buurt. Onze eerste editie willen we laten plaatsvinden in april 2025.

 

Kom jij ons team versterken?  Neem dan contact op met

Lisette Rinkema via l.rinkema@swwh.nl of tel: 06 20011073.

 

Wij bieden jou

Vrijwilligerscontract

Vergoeding voor de VOG

Reiskostenvergoeding

Persoonlijke ondersteuning

Teamwork

 

We kijken uit naar je reactie vóór 1 mei 2024.

Vacaturegegevens

Geplaatst door Deze vacature wordt aangeboden door een priv├ę persoon
Activiteiten PR/voorlichting , Algemeen ondersteunend
Regelmaat inzet Zo nu en dan
Regio Hoogeveen
Werktijden Staat nog niet vast in overleg ongeveer eens in de 6 weken, rond de 1.5 uur. Voorbereiding voor 2025 start in september. Wanneer de datum van het festival dichterbij komt zullen we ook actiever zijn en vaker samen komen.
Locatie De Weide/Erflanden
Startdatum werkzaamheden 01 mei 2024
Mij registreren als vrijwilliger

Reageren op deze vacature

Indien u al een profiel heeft kunt u via onderstaande knop inloggen. U keert dan automatisch terug naar deze vacature.

* Dit is een verplicht veld

De aanbieder van deze vacature ziet naast uw reactie uw naam, woonplaats, e-mailadres en telefoonnummer.